Blogy

Ako sťahovať z Rapidshare a Megaupload

Na tejto stránke som našiel návod ako pohodlne sťahovať súbory zo služby Rapidshare pomocou slobodného programu:

 

Ako pohodlne sťahovať z RapidShare a podobných služieb

Ako sťahovať videá z youtube

Na tejto adrese sa dozviete ako pomocou slobodných programov sťahovať videá z Youtube a iných stránok Ako sťahovať videá z Youtube

Úprava titulnej strany

Ako ochrániť deti pred nástrahami webu

Riešenie v nasledujúcom článku je vhodné pre domáce počítače ale i školské či podnikové siete. V článku síce hovoríme o porne (toto nepovažujeme za najväčšiu hrozbu internetu) ale pomocou uvedeného riešenia môžeme filtrovať akýkoľvek iný nevhodný obsah. Napríklad obsah propagujúci terorizmus, násilie, rasovú a etnickú neznášanlivosť, neonacizmus a podobne.

Videonávody

Vytvorili sme pre vás nový web Videonávody, momentálne sa v ňom nachádzajú videonávody ku grafickému programu Gimp, a niekoľko návodov k redakčnému systému Drupal. Ak máte chuť sa zapojiť do tohto projektu zapojiť, a vytvoriť niekoľko videonávodov, kontaktujte ma na adrese etkinator (zavináč) gmail.com.

Výpadok navigácie stránky

Ospravedlňujeme sa za výpadok navigácie stránky, ktorý vznikol po riešení niektorých technických problémov. Ak náhodou viete o nejakom odkaze ktorý, zmizol prosím dajte nám o ňom vedieť pripísaním komentáru k tomuto článku obnovíme ho zo zálohy.

Syndikovať obsah